Ameliyat Oldum Enge...

Bildirimler
Tümünü Sil

Ameliyat Oldum Engelli Raporu Başvurusu Yapabilir Miyim?

4 Gönderiler
2 Kullanıcılar
0 Beğeniler
706 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
New Member Ziyaretçi

Ben 2010 yılında 18 yaşında iken belden tümör alındı iyi huylu tümördü şimdi 24 yaşındayım bu sebeple askerede alınmadım şimdi engelli raporu almak için başvursam şansım ne olur. Zaten askere alınmadığım ve ameliyat sebebiyle iş bulmakda oldukça zorlanıyorum

Gönderildi : 29 Aralık 2016 04:04
(@admin)
Gönderiler: 710
Admin

Merhaba,

Ameliyat ile sağlığınıza kavuştuysanız rapor başvurusu yapıp sonuç çıksa bile %40 ve üzerini geçmeyecektir.

Ancak iş bulmakta zorluk çektiğinizi belirtmişsiniz. Bunu engelliniz dolayısı ile mi yoksa mevcut yaşam şartları şeklinde mi sordunuz bilmiyoruz. Eğer engelliniz sebebi ile ise hayatınızı halen zorlayan bir durum olduğundan rapor alabilmeniz mümkündür. Aksi durumda sonuç alamazsınız.

Gönderildi : 29 Aralık 2016 17:38
(@Anonim)
Gönderiler: 0
New Member Ziyaretçi

Ameliyat sebebiyle bulamıyorum bel ameliyatını duyan hemen vazgeçiyor askerlik şubesindeki komutanda senin ameliyatın tehlikeli olduğu dediği için muaf oldum

Gönderildi : 30 Aralık 2016 07:58
(@admin)
Gönderiler: 710
Admin

Bel sorunları askerlik için problem olabilir ancak günlük oturak masa başında çalışma imkanınız vs muhakkak vardır. Belirttiğimiz gibi ameliyat sağlığınıza kavuşmanızda çözüm getirmemişse rapor almayı denemelisiniz.

Gönderildi : 1 Ocak 2017 01:05