Hemanjiom ve Pnömot...

Bildirimler
Tümünü Sil

Hemanjiom ve Pnömotoraks İçin Engelli Raporu

9 Gönderiler
2 Kullanıcılar
0 Beğeniler
6,822 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
New Member Ziyaretçi

Ben karaciğer den hemanjiom isimli bir ameliyat geçirdim ameliyat yerim açıldı kapalı yapıldı fakat alt bölge den biraz büyük bi kesik açarak parça yi ordan almışlar bu yaram benim komple açıldı ameliyat dan 1 buçuk hafta sonra ankara GATA da olmuştum bursaya gelmiştim çıkmıştım hastaneden ve o yaram kendi kapandı buruşuk halde kasildoginda açılacak gibi oluyo sanki hala ve burnumda kemik var ve et var birde 3 kere akciğer im söndü tüp takıldı işlerde çalışamıyorum ilk söndüğün de servis işi yaptım hafif diye çeyran da kaldım galiba yine söndü yorucu iş değilde başka işte çalıştım yine söndü o tüP takılırken çok acı çekiyorum ben özürlü rapor ılu alabilir miyim yardımcı olurmusunuz bana bilgi sahibi kişiler rica ediyorum allaha emanet olun

Gönderildi : 9 Aralık 2016 19:01
(@admin)
Gönderiler: 710
Admin

Merhaba,

Hemanjiom ameliyatı sanırım probleminizi çözmüş eğer hastalık buna karşın devam ediyorsa rapor alabilirsiniz.
Akçiğer sönmesi ise ameliyat ile yine çözülebilen bir hastalık bunun için sağlık raporu verilmez. Değelendirilmez.

Gönderildi : 9 Aralık 2016 20:47
(@Anonim)
New Member Ziyaretçi

Selam benim kizimin kafasinin uzerinde hemanjiyom var dideral kullandik fakat tekrarladi buyumeye basladi engelli raporu ala bilirmiyim

Gönderildi : 1 Mart 2017 23:53
(@Anonim)
New Member Ziyaretçi

merhabalar sağ el ve sağ kolumun tamamında hemanjiom deri hastalığı mevcut uzun süre tedavi gördüm tedaviye yanıt alamadım güneşe karşı çok hassas olduğundan dolayı..sağlık sorunu teşkil etmekte hemanjiom cilt hastalığıyla ilgili engelli raporu veriliyormu

Gönderildi : 26 Mayıs 2017 13:58
(@Anonim)
New Member Ziyaretçi

meraba ben 2012 de trf kazası gecırdım 1.adaet kaburgam kırılmış cıyere batmış oda su topladı yardılar suyu boşalttılar dahasanra buronsit ve astıma cevırdıgını soyledıler o gün bugun cıyerlerım sonuyor nefes de zorlok cekıyorum sıksık enfeksıyon kapıyor ılac kullanıyorum bundan ben iş göremez raporu alabılırmıyım saygılar

Gönderildi : 16 Kasım 2017 17:53
(@Anonim)
New Member Ziyaretçi

pnömotoraks (akçiger zar yırtılması) ameliyat oldum 2 adet 1 cm lik zar yırtılması tesbit ettiler ve ameliyat oldum bu durumda ağır işlerde çalışamıyorum rapor alabilirmiyim. 3 kez ciğer sönmesi olmuştu.

Gönderildi : 6 Şubat 2018 02:23
(@Anonim)
New Member Ziyaretçi

Ben toplamda 5kez promotoraks gecirdim 3unde tup takildi 2sinde hem sag hem soldan ameliyat gecirdim 2tarafinda akciger zarlari alindi rapor alabilirmiyim ilk ameliyati 2010da oldum son ameliyat 2015hala yerleri sizlama yapiyor uyusukluk var bu neden gecmiyor

Gönderildi : 12 Mayıs 2018 15:27
(@admin)
Gönderiler: 710
Admin

Ameliyat ile yapılan işlemler sağlık raporu verilebileceği anlamına kesinlikle gelmez. Mevcut durumunuzun günlük yaşantısını ne kadar zorladığına bakılır.
Pnömotoraks genel olarak engel raporu grubu içerisinde yer almamaktadır.

Gönderildi : 13 Mayıs 2018 14:27
(@Mehmet)
Gönderiler: 1
New Member Ziyaretçi

Dideral ilaç gelişimi durduruyor.Cocuk yaşıtlarında geri kalıyor.

Gönderildi : 28 Mayıs 2020 22:19