Süreksiz Raporun Sü...

Bildirimler
Tümünü Sil

Süreksiz Raporun Sürekli Olması

4 Gönderiler
2 Kullanıcılar
0 Beğeniler
951 Görüntüleme
(@lizbonkare)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu Başlatıcı

Slm aranıza yeni katıldım 2017 kasımda kişisel olarak sağlık raporu aldım %60 sürekli verdiler aralıkta vergi indirimine müracat ettim ocakta eksik evrak nedeniyle tekrar hastaneye sevk edildi şubatta günü geldiğinde hastane ye gittim sft için gitmiştim ama görevli kişi tekrar bütün doktorları dolaşıp kurula girmemi söyledi öyle yaptım sonra biz evrakı göndeririz dediler 15 gün sonra bağlı bulunduğum vergi dairesine uğradığımda %74 olarak 2 yıllık süreli vermişler 19 Nisan da Ankara’yı aradığım zaman kuruldan %74 olarak 2 süreli onaylamışlar anlamadığım şey 3 ay arayla nasıl olurda 60 sürekli raporum varken 74 süreli verirler itiraz edebilirmiyim yoksa 6 ay sonra başka şehirde başka hastaneden tekrar rapor alıp tekrar vergi indirimine müracat edebilirmiyim teşekkür ederim

Gönderildi : 24 Nisan 2018 01:57
(@admin)
Gönderiler: 710
Admin

Anladığım kadarı ile ilk raporda eksik evrak olması hata yapılmasına neden olmuş evrak ile birlikte bir belirti görülmüş ki oran %74 çıkmış. Oranın çıkması konusunda böyle fikir yürütülebilir. Ancak süreksiz rapor verilirken sonradan sürekli rapor verilmesi anlamsız gibi.. Raporunuza itiraz edebilirsiniz. 2. Bir rapor çıkar ve bu raporada itiraz etmek gerekirse hakem hastanelere sevk edilir ve iki rapor arasında birine karar verilir.

Gönderildi : 24 Nisan 2018 14:59
(@lizbonkare)
Active Member
Konu Başlatıcı

Teşekkür ederim yarın hastaneye gidip görüşeceğim sonucu yazarım

Gönderildi : 24 Nisan 2018 15:45
(@lizbonkare)
Active Member
Konu Başlatıcı

Slm bugün hastaneye gittim başhekim le görüştüm başhekim itiraz edebileceğimi söyledi işin dahada uzamaması İçin itiraz etmicem 2 yıllık süremi kullanıcam süre bitimine yakın kontrolü yaptırcam gözden şerh koymuşlar. Sizden Bilgi almak istiyorum 05.09.1996 yılında bagkurla başladım 2 sene 9 ay 25 gün bagkurum var 01.05.2006 SSK başladı şuana kadar 3296 SSK var engelli emekli olabilirmiyim teşekkür ederim

Gönderildi : 26 Nisan 2018 00:58