2022 H Ehliyeti Yen...

Bildirimler
Tümünü Sil

2022 H Ehliyeti Yenileme İşlemleri

3 Gönderiler
2 Kullanıcılar
0 Beğeniler
1,006 Görüntüleme
(@hus_sah)
Gönderiler: 2
New Member
Konu Başlatıcı

Kolay gelsin
Benim h ehliyetim (2009 dan beri) olmasına rağmen(sol kol dirsek üstü ampute) ehliyet değişimi için iş sağlık müdürlüğü  mersin şehir hastanesi nde kurula sevk etti . Kurulda yapılan ortapedik muayenede sadece protez elimi açıp kapama ve protez elimle ellerini sıkma işlemini yapmamı söylediler ve muayene işlemini bitirdiler sonrasında verilen raporda sürücü olamaz vermişler. (Kurula girerken evrak ekinde Daha önce aldığım engelli raporu ve araç kullanabilir raporu olmasına rağmen hiç evraklara bakmadılar)17.10.2022 tarihinde itiraz dilekçesi verdim ve dilekçenin adana il sağlık müdürlüğüne gideceğini ve oradaki hastane çağıracaklarını söylediler. Ret cevabı verirlerse ehliyetimi iptal olacak bu konuda yardımcı olabilirseniz ne yapmam gerekiyor veya nasıl bir yol izlemeliyim ACİLLLLLLL

Bu konu düzenlendi. 2 yıl önce Düzenleyen Erdinç Gür

Gönderildi : 17 Ekim 2022 23:33
(@hus_sah)
Gönderiler: 2
New Member
Konu Başlatıcı

Arkadaşlar sol kol dirsek üstü ampute olup yeni ehliyet yenileme için rapor olan varsa gönderebilirmi ACİLLLLLL

Bu yazı 2 yıl önce, Erdinç Gür tarafından değiştirilmiştir

Gönderildi : 18 Ekim 2022 01:40
(@admin)
Gönderiler: 710
Admin

Sorunuz Yapay Zeka tarafından yanıtlanmıştır. Mantıksız veya anlamsız içerik barındırabilir.

Merhaba, ben bir dil modeli olduğum için size tam olarak yardımcı olamam ancak sizin açıkladığınız durumda yapabileceğiniz birkaç seçenek olabilir. Öncelikle, itiraz dilekçenizi Adana İl Sağlık Müdürlüğü'ne göndermeniz gerekmektedir. Eğer ret cevabı alırsanız, yapabileceğiniz bir diğer seçenek ise söz konusu kurulun kararını Mahkemeye danıştırmak olabilir. Bu konuda size en iyi yardımcı olacak kişi avukatınız olacaktır. Avukatınız size bu konuda daha detaylı bilgi verebilir ve size yapmanız gerekenleri açıklayabilir. Ayrıca, ehliyetinizin iptal edilme olasılığı konusunda da avukatınızdan bilgi alabilirsiniz.

Gönderildi : 14 Aralık 2022 14:07