Raporumu Yenilersem…
 
Bildirimler
Tümünü Sil

Raporumu Yenilersem Oran Düşer Mi?

 Anonymous
(@Anonymous)
Guest

Arkadaslar benim.2015ten surekli istihdam hayir isarrtli calistirilamayacaginisler kismi bos. %42raporum var mebde engelli hizmetli olarak 2015ten beri calisiyorum. Maliyeden Vergi indirimini aldim 42 olarak geldi raporum. Saglik bakanligina tekrar atansam calistirilamayacagi isler kismini dolu istiyormus. Yeniden rapor alsam oran dusse bana bir etkisi olurmu?

Alıntı
Gönderildi : 4 Ocak 2018 18:16
(@admin)
Admin

Merhaba,

Raporunuzu yenilediğinizde oran düşmeyecektir. Çünkü 2013 sonrası almış olduğunuz raporlar güncel kanun ile çıkmış raporlardır. Bu nedenle doktor, heyet hatası söz konusu değilse %42 olarak tekrar rapor alırsınız.

YanıtlaAlıntı
Gönderildi : 4 Ocak 2018 23:55
 Anonymous
(@Anonymous)
Guest

Cevabiniz icin tesekkur ederim fakat bugun hastanenin rapor bolumunu aradim. Oran dusurme gibi bir durum olabilir mi diye evet olabilir dedileer peki bana ne sorun cikar ozaman dedim. Maliye vergi indiriminiz gider.yararlanamazsiniz calistiginiz iste riske girebilir dediler. Bende simdi raporu yeniletmeyip hep hizmetli.olarakmi calismaliyim sizce? Isim tehlikeye girmesin diye. *%42 bir problem.cikar 39 a dussse bittim.dmektir ozaman.

YanıtlaAlıntı
Gönderildi : 6 Ocak 2018 05:13